Dětský karneval

V Sedmpánech se 1. března 2014 konal v místním kulturním domě od 14:00 hod dětský karneval, který pořádal místní sbor dobrovolných hasičů. Za doprovodu dospělých přišlo asi čtyřicet dětí.  O velkou rozmanitost masek se postaraly maminky a babičky, které se snažily děti obléknout do různých pohádkových postav. Jako každý rok jsme se nemohli shodnout na nejhezčí masce a tak všechny masky byly obdarovány zákuskem. Tancovalo se především na dětské písničky, které přispěly k dobré atmosféře. Program byl hlavně doprovázen různými soutěžemi. Děti byly nadšené, protože za každou soutěž, které se účastnily, dostaly nějaký dárek. Tímto bychom chtěli poděkovat všem sponzorům, kteří nám přispěli hmotným nebo finančním darem. Doufáme, že se dvou a půl hodinová zábava všem líbila a příští rok si opět zařádíme v takto velkém počtu v Sedmpánech na dětském karnevale.

 

Zdenka Holečková

Mohlo by se vám líbit...