SEDMPÁNSKÝ POSVÍCENSKÝ GULÁŠ

Rádi bychom Vás pozvali na soutěž ve vaření guláše.

O co vůbec jde?
Je známo, že mnozí Češi jsou vášnivými kuchaři, a proto bychom chtěli vědět, jestli i vy k nim patříte!

Kdy a kde?

Soutěž vypukne v sobotu 15. října 2016 v 13,00 hod v kulturním domě v Sedmpánech.

Soutěžní guláše budeme přijímat mezi 12,00 – 13,00 hodinou.

A jak bude vše probíhat?

Každý soutěžící může do soutěže přihlásit jeden předem uvařený hovězí guláš, a to v minimálním množství 3 porcí.

V průběhu soutěže bude od každého soutěžního guláše odebrán vzorek, který bude následně označen a ohřán. Porota složená ze čtyř členů bude hodnotit následující kritéria – chuť, barva, hustota, měkkost masa. Každé kritérium bude ohodnoceno body 1 až 10 (kdy 10 bodů je nejvíce). Guláš s nejvyšším počtem bodů získá hlavní cenu. Zkrátka nepřijdou ani ostatní soutěžící, každý si odnese nějakou tu maličkost. Po skončení soutěže se všechny zbylé guláše ohřejí a dají se ochutnat všem přítomným.

V průběhu soutěže bude pro všechny přítomné připraven bohatý program!

Závazné přihlášky do soutěže u Pavla Quaisera na tel. 777 021 976.

Mohlo by se vám líbit...