Dětský karneval

V sobotu 5. března se v Kulturním domě Sedmpány uskutečnil dětský karneval, kde se ve všemožných maskách objevilo přes padesát dětí. Nalezli bychom tu princezny, piráty i další pohádkové postavy, ale ani o hrdiny z animovaných filmů zde nebyla nouze.
Tento rok se však ani dospělí návštěvníci nenechali zahanbit. Kromě Sněhurky, kterou bohužel nedoprovodil žádný ze sedmi trpaslíků, na sebe upoutala pozornost rodina Blažkových, která dorazila v hojném počtu se zvířecími čapkami na hlavách. Dlouho se nezdrželi, nicméně o malý rozruch se postarali.
Připraveným programem děti provázel Kašpárek, kterému pomáhalo několik místních žen, které se aktivně zapojovaly do realizace všech her a soutěží.
Pro děti byly připraveny i soutěže o drobné ceny. Mimo krásných vzpomínek si mohly domů odnést i malé dárečky jako omalovánky, plyšáčky ale i sladkosti. Ceny poskytl místní sbor dobrovolných hasičů.
Hasiči byli také ti, kdo se na celkové realizaci dne nejvíce podílel. Zajistili vše potřebné nejen pro naše nejmenší ale i pro jejich dozor.
Pokud vezmeme do poměru velikost Sedmpán a množství návštěvníků karnevalu, musíme si připustit, že se jednalo o velice úspěšnou akci. Snad i v příštích letech bude tento program stále tak žádaný, a přivítáme zde stále více a více přespolních návštěvníků.